Ishin në prag të dasmës, aktori me origjinë shqiptare i jep fund lidhjes me gazetaren e njohur

178

Ylli i telenovelave turke me origjinë shqiptare, Can Yaman dhe prezantuesja italiane, Diletta Leotta i kanë dhënë fund lidhjes së tyre të dashurisë.

 

Çifti kaluan pushimet bashkë dhe kishin bërë plane për martesë. Por mediat italiane raportojnë sot se dyshja nuk janë më bashkë.

 

Pak ditë më parë Diletta festoi ditëlindjen dhe Can nuk ishte i pranishëm. Ky veprim ka vërtetuar edhe lajmet që kanë qarkulluar vazhdimisht.