I mbaroi mandati, politikani i njohur habit të gjithë, kërkon të blejë ekipin e Vllaznisë…

155

Selami Jenisheri kërkon një eksperiencë të re pasi i mbaroi mandati si deputet.

 

Ai hyri në kuvendin e Shqipërisë pas djegies së mandatave nga opozita e bashkuar në vitin 2019.

 

E papritura është se ai kërkon të blejë Vllazninë.

 

“Sot erdha nga Tirana të takoja zonjën V.Ademi për të blerë unë Vllazninë. Po nuk erdhi në Bashki. Do e vë në dijeni me shkrim”, thotë Selami Jenisheri.

 

Mirëpo, fotografi Agim Rama nuk ja ka ‘përtuar’. Me anë të një komenti në Facebook ai shkruan: “Vallahi ky skishte leke me blere fotografit e veta ne Kuvend e jo me te bleje.ekip futbolli. Po mosha dhe vapa bejne punen e vet…. Suksese Selami Jenishehri ..”