HYRJELAJMESHOWBIZÇfarë i mungon Rudina Dembacajt? Fjalia që na ngriu buzeqeshjen

Çfarë i mungon Rudina Dembacajt? Fjalia që na ngriu buzeqeshjen

Pasi kishte bërë shaka me shumë nga fansat, Rudina na kthen me këmbë në tokë. Në seancën e radhës së pyetje përgjigjeve, aktorja u pyet se çfarë i mungon edhe kur ka gjithçka. “Më mungon babai im”, shkroi ajo.

 

Përgjigja e saj duhet të ketë pikëlluar shumë vajza që ashtu si ajo kanë humbur babain.
Rudina ka folur dhe e ka përkujtuar shpesh babain e saj që ndërroi muaj më herët.

 

TE TJERA

spot_img