“Shqiptarët flenë rrugëve në Francë”/ Berisha nxjerr foton, Genta e Big Brother i bën komentin thumbues (Foto)

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjetet sociale një mesazh të një qytetari dixhital, i cili i shkruan se në Francë shqiptarët flenë në rrugë duke pritur kamionët për të ikur në Angli.

Qytetari i ka dërguar Berishës mesazhin dhe një foto ku duket një i ri që fle në një parmak, buzë rrugës.

Mes shumë komentuesve, bie në sy ai i ish-banores së Big Brother Genta Gjalpi. Ajo i kthehet ish-kryeministrit duke thënë se dhe në kohën e tij shqiptarët ashtu largoheshin nga vendi i tyre.

“Pse kur ishe ti ne pushtet, me cfare iknin me jaht apo me çarter? Njesoj kane ikur, ne kembe ne Greqi, me gomone ne Itali mos na hap barkun aman”, komenton Genta.

TE TJERA