Pas ”akuzave” se ishte shumë e akullt në shtrat, ja çfarë i bën JLo ishit të saj Alex

Vetëm pak ditë më parë në shtypin amerikane qarkulloi një lajm, që me siguri nuk i ka pëlqyer aspak yllit Jennifer Lopez, e jo vetëm asaj, lexoni “Ishte si një mbretëreshë akulli në shtrat” mos vallë Alex po hakmerret ndaj Jennifer Lopez?

 

Por ylli i popit, nuk mund ta linte me aq “hakmarrjen”. Ajo ka fshirë shumicën e fotografive me ish-in e saj nga Instagram. Sipas Page Six, ndjekësit e Lopez vunë re se çdo gjurmë e lojtarit të bejsbollit është fshirë nga llogaria e saj. Këngëtarja gjithashtu e ka bërë unfollow Rodriguez.

 

Disa nga postimet që u fshinë përfshijnë një video të një buqete gjigante me lule që Lopez mori nga Rodriguez për ditën e Shën Valentinit në fillim të këtij viti, dhe fotografi të ish-çiftit që morën pjesë së bashku në inaugurimin e Joe Biden. Ndërsa postimet vetëm të Lopez në inaugurim, ku ajo këndoi, mbeten në profilin e saj.

 

Deri tani, Alex ende e ndjek Jennifer-in dhe nuk i ka fshirë postimet e tyre së bashku nga Instagrami.

“Shqiptarët janë spiuna, më futën në burg”, rrëfehet këngëtari Ermal Fejzullahu

Këngëtari Ermal Fejzullahu dhe moderatori Labi kanë treguar ekperiencën e tyre në një burg të Zvicrës.   Ermali zbuloi ka përfunduar 24 orë në burg në...

Horoskopi javor i Paolo Fox nga 30 janari deri më 5 shkurt 2023

Horoskopi javor i Dashit   Katër yje për Dashin. Zodiaku është në anën tuaj, nëse sapo po filloni një histori të re. Sidomos tani që Venusi...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Weee s’kanë fund çudirat! Banorja e BBV lan flokët në lavamanin e kuzhinës (video)

Banorja e “Big Brother VIP Kosova”, Mbresa gjatë mbrëmjes...

“Shqiptarët janë spiuna, më futën në burg”, rrëfehet këngëtari Ermal Fejzullahu

Këngëtari Ermal Fejzullahu dhe moderatori Labi kanë treguar ekperiencën...