Në tetor nis ‘Big Brother Vip’, Arbana Osmani zbulon shumën marramendëse të parave që do të marrë fituesi

Moderatorja Arbana Osmani konfirmoi dje për herë të parë se ‘Big Brother Vip’ do të startojë në muajin tetor.

 

Arbana ka treguar shumë e entuziasmuar se prezantimi i ‘Big Brother’ ka qenë për të një ndër emocionet e saj më të mëdha në jetë dhe e tillë është ndjerë edhe këtë herë kur iu konfirmua në prill drejtimi i këtij formati.

 

Ajo gjithashtu u ka kthyer përgjigje pyetjeve të disa ndjekësve. Në pyetjen se sa do të marrë fituesi i Big Brother VIP, Arbana përgjigjet: “100 mijë euro”.

TE TJERA

spot_img