Edhe Xhemi Shehu do të jetë në Big Brother Vip? Ja komenti i dyshimtë (foto)

Ditën e djeshme Arbana Osmani konfirmoi se “Big Brother Vip” do të prezantohet nga ajo. Moderatorja bëri një postim emocionues në rrjete sociale, duke thënë se ka gëzuar njëjtë si 13 vite më parë.

Arbana ka marrë shumë komente përgëzuese nga miqtë, kolegët dhe fansat, por komenti i Xhemi Shehut ka marrë të gjithë vëmendjen. Ajo ka lënë të kuptohet se do të jetë njëra ndër konkurrentet.

“Mezi po pres të na vëzhgosh pak”, i ka shkruar moderatorja dhe njëkohësisht shoqja e saj e ngushtë, duke i bërë ndjekësit të dyshojnë.

TE TJERA

spot_img