Arbana Osmani shuan kureshtjen, zbulon nëse do ketë konkurrentë të “Për’puthen” në Big brother

120

Arbana Osmani konfirmoi një ditë më parë se në tetor do rikthehet në TopChannel, Big Brother Vip.

Ajo pas lajmit, i dha mundësi të interesuarve që të bëjnë pyetje që duan të dinë rreth formatit në fjalë. Një nga ndjekësit e ka pyetur nëse do ketë personazhë të “Për’puthen”.

Arbana i përgjigjet: Big Brother Vip është format ndërkombëtar dhe produksioni shqiptar d ndjekë linjat që ndjekin produksionet e ngjashme kudo në perëndim. Që dmth, kasti do të zbulohet në një datë të caktuar dhe jo tani.

Big Brother vjen pas 4 vitesh mungesë, ndërsa këtë herë ka ndryshim tek banorët. Ata nuk do jenë më njerëz të thjeshtë, por personazhe VIP.