HYRJELAJMESHOWBIZ“Ta paskan bërë të majtën më të madhe…”/ Tea ekspozon format, ndjekësit...

“Ta paskan bërë të majtën më të madhe…”/ Tea ekspozon format, ndjekësit e “bòmbardojnë”

Largimi nga “Për’Puthen”, lidhjet dhe ndarjet që pati e bën personazh të famshëm Tea Trifoni.

Por, ajo tashmë ka gjetur një mënyrë të re se si të fitoj vëmendje. Disa javë më parë në mediat rozë u raportua se Tea ka bërë ndërhyrje plastike në gjoksin e saj.

Tea duket se është krenare me rritjen e gjoksit të saj me anë të operacionit. Ndjekësit e saj e kanë kritikuar ashpër në seksionin e komenteve.

TE TJERA

spot_img