Për t’u çuditur! S’do e besoni dot se ku po i kalon pushimet Edi Rama, bashkë me familje

Jugu i vendit nuk është vetëm vendi i preferuar i turistëve dhe pushuesve të huaj dhe shqiptarë, por dhe i kryeministrit Rama e familjes së tij. Kryeministri është filmuar në një lokal të hapur në zonën e Vunoit.

Ai qëndron i ulur në tavolinë, krah bashkëshortes Linda Rama dhe disa familjarëve të tjerë. Në sy bie modestia e Ramës, duke pirë kafen e mëngjesit me familjen në një lokal të thjeshtë të zonës, i rrethuar nga tavolina me banorë të tjerë, gra të moshuara dhe fëmijë të vegjël.

Ka dhe nga ata pushues që teksa pijnë kafen, shfrytëzojnë momentin të bëjnë selfie me në sfond kryeministrin Edi Rama.

I ARRESTUARI PËR TRITOLIN NDAJ POLICIT PRELË MILANI: NUK JAM UNË AUTORI

Dedë Nika, shtetasi i arrestuar nga policia vendore e Shkodrës si autori i dyshuar i vendosjes së tritolit tre vite më parë në banesën...

Meri befason me parashikimin e saj: Shenjat e Luizit dhe Kiarës përputhen, por martesa mund të mos…

Meri Shehu e ftuar sot në “E diell”, duke folur për Luizin dhe Kiarën tha se shenjat e tyre të horoskopit përputhen, por astrologia...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME