Festë në familjen e Agron Llakajt, humoristi tregon se kush është ‘bosi’ i tij (foto)

Sot në familjen e aktorit të njohur, Agron Llakaj është festë. Nipi i tij, Teo ka ditëlindjen dhe nuk kishte si të mungonte një urim nga gjysh Agroni.

Ky i fundit ka postuar në Instagram disa foto shumë të ëmbla, ku shfaqen të dy së bashku, madje në njërën prej tyre është edhe gjyshja. Për të mos veçuar edhe disa pamje nga festa në kopsht që kanë realizuar për vogëlushin Teo.

Padyshim që këto momente i ka shoqëruar me disa fjali tepër prekëse.

“Dite feste! Ditelindje TEOS, 3 vjeç,e ku me bukur se ne kopeshtin e vet. Gezuar dhe qindra vite festosh biri embel i gjyshit ! Ti je Boss i Agit!”, ka shkruar Agroni krahas postimit.

TE TJERA

spot_img