HYRJELAJME“E fundit dëshmi e Tiranës mbrëmë u…’, Aida Shtino publikon foton e...

“E fundit dëshmi e Tiranës mbrëmë u…’, Aida Shtino publikon foton e përlotur…

Gazetarja Aida Shtino ka reaguar e pikëlluar për djegien e ‘Sarajeve’ të Toptanëve.

Shtino shkruan se e fundit dëshmi e Tiranës u dogj mbrëmë dhe ngre pyetjen nëse do të rindërtohet siç ishte apo jo.

“Dikur…

Mbreme…

E fundit deshmi e Tiranes dikur… mbrene u dogj…lind pyetja kush ja vuri flaken dhe a do te rindertohet perseri sic ishte…?”, shkruan Shtino.

TE TJERA

spot_img