Motori me shpejtësi përplaset me makinën e parkuar, plagosen rëndë dy të rinjtë

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme më Berat. Mësohet se dy të rinj kanë mbetur të plagosur rëndë.

Indrit dhe Suela Xhafa kanë qenë duke udhëtuar me motor, kanë humbur kontrollin dhe janë përplasur me nje mjet tip Benz ,i cili ishte i parkuar në rrugë.

Burime bëjnë me dije se motori ka qenë duke zbritur nga Kalaja dhe ka humbur kontrollin, pasi ishte me shpejtësi.

Sakaq, të rinjtë janë dërguar në spitalin e Beratit. Si pasojë e përplasjes kanë marrë plagë të rënda.

TE TJERA