Ledina Çelo vjen sërish me poza të nxehta, këngëtarja publikon foto me…

Ledina Çelo ka vërtetuar se mosha për të është thjesht një numër,

pasi këngëtarja nuk ka ndalur së publikuari foto hot në rrjetet e saj sociale gjatë gjithë këtij sezoni veror. Artistja po shijon pushimet prej disa muajsh në jug të Shqipërisë, ku po shoqërohet nga vajza e saj, Periana.

Ditën e djeshme, Çelo publikoi një foto e veshur me bikini, në të cilën dukeshin linjat trupore të artistes. Gjoksi dhe këmbët e tonifikuara janë ato që bien në sy menjëherë, ashtu si edhe barku i sheshtë.

Ajo kishte zgjedhur një body me printe leopardi, që e bënte të dukej mjaft seksi. Flokët i kishte lënë të lëshuara e me onde, ndërsa kishte bërë edhe make up, për të theksuar tiparet e bukura.

TE TJERA

spot_img