Ledina Çelo vazhdon ta shijojë në maksimum verën, tërbon rrjetin sërish me fotot e nxehta

Ledina Çelo ka vërtetuar se mosha për të është thjesht një numër,

pasi këngëtarja nuk ka ndalur së publikuari foto hot në rrjetet e saj sociale gjatë gjithë këtij sezoni veror. Artistja po shijon pushimet prej disa muajsh në jug të Shqipërisë, ku po shoqërohet nga vajza e saj, Periana.

Ditën e djeshme, Çelo publikoi një foto e veshur me bikini, në të cilën dukeshin linjat trupore të artistes. Gjoksi dhe këmbët e tonifikuara janë ato që bien në sy menjëherë, ashtu si edhe barku i sheshtë.

Ajo kishte zgjedhur një body me printe leopardi. Flokët i kishte lënë të lëshuara e me onde, ndërsa kishte bërë edhe make up, për të theksuar tiparet e bukura.

Gjatë një interviste të dhënë më parë, Ledina zbuloi se pas fotove s*ksi të saj fshihej pikërisht e bija. Ndërkohë, djali i artistes, Erlisi, ka zgjedhur që këtë verë të mos e kalojë me të ëmën, por të qëndrojë në Gjermani së bashku me shoqërinë e tij.

TE TJERA