HYRJELAJMESHOWBIZIsh-velina e Fiks Fare, tani gazetare sportive, i vë flakën rrjetit me...

Ish-velina e Fiks Fare, tani gazetare sportive, i vë flakën rrjetit me fotot e nxehta

Shumica e kampionateve në botë kanë filluar, sakaq një nga të vetmit e mëdhenj që nis në fundjavë është Serie A.

Gazetarja sportive, Viola Spiro është tejet aktive në rrjetet sociale, ku shpeshherë ndan me fansat momente nga jeta e saj.

Siç duket në foto, Spiro po shijon gushtin. Ajo duket tejet sensuale, seksi dhe më në formë se kurrë.

Bukuroshja e njohur po bëhet gati për një sezon shumë të gjatë dhe të mundimshëm dhe pak relaks në këtë verë kaq të nxehtë dhe përvëluese, nuk i bën dëm askujt.

TE TJERA

spot_img