HYRJELAJMESHOWBIZDel foto e para disa viteve, si dukej Rudina Hajdari me flokët...

Del foto e para disa viteve, si dukej Rudina Hajdari me flokët shumë të shkurtër

Dita e sotme, për ish-deputeten Rudina Hajdari është e veçantë. Ajo feston ditëlindjen dhe mbush 34 vite jetë.

Mirëpo, si rrallëherë, është publikuar një foto e politikanes nga koha kur jetonte në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo që ka tërhequr më shumë vëmendjen është ‘look-u’ i Rudinës, e cila shfaqet në praninë e dy mikeshave me flokët shumë të shkurtër, në stil djemsh.

Ndoshta, ish-deputetja mund të ketë qenë në periudhën që ndiqte studimet dhe ka pasur mundësi të eksperimentojë me pamjen e saj, për shkak të moshës dhe që atëherë nuk ishte ende pjesë e politikës. Të gjithë janë bërë kuriozë, se si mund të dukej Hajdari me këto flokë në ditët e sotme.

TE TJERA

spot_img