“Thashë me vete ‘ç’ne Ami me Ledrin’”, Ermali u habit edhe vetë nga kjo foto

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska po kalojnë disa nga ditët e tyre më të bukura teksa shijojnë pushimet në Turqi.

Dyshja kanë qëndruar shumë aktivë në rrjetet sociale duke na treguar disa nga momentet e tyre më të ëmbla. Së fundmi, postimi i fundit i aktorit të humorit rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve. Çifti shfaqen të kapur dorë për dore dhe s’kishte si të mungonte një dedikim nga ana e Ermalit.

“Fuqia e vërtetë e një burri qëndron tek madhësia e buzëqeshjes së gruas pranë tij. Çdo ditë mendo që më e mira nuk ka ardhur akoma…”-shkruan ai.

Një detaj që nuk shpëtoi pa marrë vëmendjen e fansave ishte edhe pamja e Ermalit, i cili ka ndryshuar look për rolin e tij më të ri në serial H.O.T, ku duket se i ngjan shumë Ledrit. Këtë ngjashmëri e ka vënë në dukje edhe vetë aktori i humorit, i cili ka shkruar me humor:

“Kur pashë foton thashë me vete “çne Ami me Ledrin”. Pastaj pashë që isha unë”.

TE TJERA

spot_img