“Thashë me vete ‘ç’ne Ami me Ledrin’”, Ermali u habit edhe vetë nga kjo foto

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska po kalojnë disa nga ditët e tyre më të bukura teksa shijojnë pushimet në Turqi.

Dyshja kanë qëndruar shumë aktivë në rrjetet sociale duke na treguar disa nga momentet e tyre më të ëmbla. Së fundmi, postimi i fundit i aktorit të humorit rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve. Çifti shfaqen të kapur dorë për dore dhe s’kishte si të mungonte një dedikim nga ana e Ermalit.

“Fuqia e vërtetë e një burri qëndron tek madhësia e buzëqeshjes së gruas pranë tij. Çdo ditë mendo që më e mira nuk ka ardhur akoma…”-shkruan ai.

Një detaj që nuk shpëtoi pa marrë vëmendjen e fansave ishte edhe pamja e Ermalit, i cili ka ndryshuar look për rolin e tij më të ri në serial H.O.T, ku duket se i ngjan shumë Ledrit. Këtë ngjashmëri e ka vënë në dukje edhe vetë aktori i humorit, i cili ka shkruar me humor:

“Kur pashë foton thashë me vete “çne Ami me Ledrin”. Pastaj pashë që isha unë”.

Receta/ Ja si të gatuani përshesh me gjel deti

Përbërësit për kulaçin: 1 kg miell 1 qepë 200 g gjalpë 50 ml vaj ulliri 1 lugë çaji sodë buke kripë ujë nenexhik piper i zi   Përbërësit për përsheshin: gjel deti rreth 3-4 kg lëngu...

E tregoi finalen e ‘Big Brother’ Arbana, por ja çfarë po ndodh jashtë për Luizin

Mesa duket konkurrenti i Big Brother Vip, Luiz Ejlli është “halli” më i madh i qytetarëve të vendit tonë.   Këtë e tregojnë pamjet më poshtë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër...