Sara na habit me foton nga dhoma me Ledrin: “Na falni njërez po sonte ishte zjarr“

376

Sara dhe Ledri janë duke shijuar periudhën më të bukur, periudhën e prindërimit.

Mbrëmjen e kaluar Ledri Vula ka mbajtur një koncert ku është shoqëruar nga bashkëshortja e tij Sara.

Mesa vumë re nga videot që të dy kanë postuar në profilet e tyre nata ka qënë shumë e bukur dhe me super atmosferë.

Sara na zbulon një foto në dhomën e gjumit të tyre pas koncertit dhe e shoqëron me komentin që nata ka qënë e zjarrtë dhe nga ftyra e Ledrit dallohet shumë qartë lodhja.