Artan Hoxha jep paralajmërimin e bujshëm: Nëse dëgjoni këto britma pranë vendbanimit tuaj, mos u trembni…!

Ndërsa rrjeteti ‘zien’ nga debatet pas konfirmimit se shteti shqiptarë është në negociata me SHBA për strehimin e afganëve, ka ardhur sërish një reagim nga gazetari i njohur Artan Hoxha.

Artan Hoxha ka ndarë dhe një video, ndërsa shkruan me ironi që kur të dëgjoni britma, si në pamjet më poshtë nuk duhet të trembeni.

REAGIMI

Nese degjoni keto britmat prane vendbanimit tuaj në Shqiperi, mos u trembni.
Nuk ka asgje per tu shqetesuar…
Kjo eshte shenja se miqte tane afgane kane ardhur në Shqiperi dhe po festojne duke kenduar

TE TJERA

spot_img