HYRJELAJMESHOWBIZShpërthejnë komentet te profili i Bregoviç. Shumica e shajnë, ndërsa një shqiptare...

Shpërthejnë komentet te profili i Bregoviç. Shumica e shajnë, ndërsa një shqiptare i habit të gjithë me komentin e saj

Në datën 22 gusht do të këndojë në festivalin e Korçës këngëtari serb Goran Bregoviç.

Që kur u njoftua, prezenca e tij ka ngjallur debate të shumta. Dhe duket se debati “pro” dhe “kundër” tashmë është zhvendosur në profilin e këngëtarit serb në Instagram.

Aty ai ka njoftuar nisjen e shitjeve të biletave për festivalin e birrës, ndërsa bien në sy dhjetra komente që i kanë lënë shqiptarët.

I kanë shkruar “Të dua” dhe “Mirësvjen”, ndërkohë shumë të tjerë e kanë ofenduar dhe i thanë se nuk ‘je i mirëseardhur’. “Kosova është Shqipëri”, lexohet një tjetër koment poshtë fotografisë së tij.

TE TJERA

spot_img