Aksident në Vlorë. Drejtuesi i fuoristradës X5 ishte vetëm 15 vjeç… (video)

Detaje të reja janë zbuluar nga aksidenti në Vlorë. Drejtuesi i saj rezulton të jetë një 15-vjeçar i cili sapo kishte marrë makinën nga lavazhi dhe po e çonte në shtëpi.

Rrugës duket se ka humbur drejtimin dhe ka hyrë në një market. Aty ka gjetur një grua e cila po blinte produkte dhe e ka goditur nga mbrapa.

Nuk dihet ende gjendja shëndetësore e gruas e cila ndodhet në urgjencën e spitalit të Vlorës. BW

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½ filxhan vaj ulliri i lehtë ½ filxhan gjalpë I tretur 400 – 500 gram stika të grira...

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është larguar nga “Portokalli” dhe rreth 5 vite më parë ai është shkëputur totalisht nga ekrani.   Por...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...