“Ti je shumë i mirë, po unë jam edhe më e mirë”, Ronela Hajati s’ia përton …

160

Ajo njihet jo vetëm për zërin e saj, por edhe për format trupore të kolme. Është fjala për këngëtaren e njour, Ronela Hajati, e cila herë pas here ekspozon linjat trupore në rrjetet sociale.

Madje artistja merr edhe komplimente rreth fizikut të saj, sidomos për të pasmet që mesa duket janë edhe pjesa e preferuar në trupin e saj nga vetë Ronela.

Kjo e fundit ka zbuluar përmes postimeve në “Instagram” se ndodhet me pushime. E nga bregdeti, Ronela ka postuar foto ku shfaqet me bikini.

Një ditë më parë, këngëtarja ndau me ndjekësit dy foto në të cilat shfaqet duke pozuar me rroba banje ngjyrë blu dhe me një këmishë në ngjyra të ndryshme.

“Ti je shumë i mirë, po unë jam edhe më e mirë”, ishin fjalët që Ronela shkroi bashkëngjitur pozave që u pëlqyen shumë nga ndjekësit. E teksa kishte shumë komente pozitive, nuk munguan as ato negative.

Disa ndjekës e kritikonin Hajatin se ka modifikuar fotot dhe i shkruante: “Super photoshop, në video je edhe dy herë kaq”.

Këto kritika nuk i kanë shpëtuar Ronelës, e cila ka vendosur që t’i përgjigjet menjëherë dhe me shume sportivitet.

“Po ç’të duhet o ty”, shkruan artistja e njohur, duke treguar se ndihet shumë mirë me veten dhe nuk ka fare komplekse.