“Ti je shumë i mirë, po unë jam edhe më e mirë”, Ronela Hajati s’ia përton …

Ajo njihet jo vetëm për zërin e saj, por edhe për format trupore të kolme. Është fjala për këngëtaren e njour, Ronela Hajati, e cila herë pas here ekspozon linjat trupore në rrjetet sociale.

Madje artistja merr edhe komplimente rreth fizikut të saj, sidomos për të pasmet që mesa duket janë edhe pjesa e preferuar në trupin e saj nga vetë Ronela.

Kjo e fundit ka zbuluar përmes postimeve në “Instagram” se ndodhet me pushime. E nga bregdeti, Ronela ka postuar foto ku shfaqet me bikini.

Një ditë më parë, këngëtarja ndau me ndjekësit dy foto në të cilat shfaqet duke pozuar me rroba banje ngjyrë blu dhe me një këmishë në ngjyra të ndryshme.

“Ti je shumë i mirë, po unë jam edhe më e mirë”, ishin fjalët që Ronela shkroi bashkëngjitur pozave që u pëlqyen shumë nga ndjekësit. E teksa kishte shumë komente pozitive, nuk munguan as ato negative.

Disa ndjekës e kritikonin Hajatin se ka modifikuar fotot dhe i shkruante: “Super photoshop, në video je edhe dy herë kaq”.

Këto kritika nuk i kanë shpëtuar Ronelës, e cila ka vendosur që t’i përgjigjet menjëherë dhe me shume sportivitet.

“Po ç’të duhet o ty”, shkruan artistja e njohur, duke treguar se ndihet shumë mirë me veten dhe nuk ka fare komplekse.

Horoskopi 31 janar 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi   Është koha për të folur me zemër dhe për të komunikuar me dashuri. Marrëdhëniet tuaja me vëllezërit e motrat forcohen dhe kontaktet tuaja me...

Ka qenë i lidhur më parë me Olta Gixharin? Mikja e Xhonatanit tregon të vërtetën

Që në momentin që Xhonatan u bë pjesë e shtëpisë së Big Brother Vip, në rrjet filluan të qarkullonin thashethemet se mes tij dhe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Weee s’kanë fund çudirat! Banorja e BBV lan flokët në lavamanin e kuzhinës (video)

Banorja e “Big Brother VIP Kosova”, Mbresa gjatë mbrëmjes...

“Shqiptarët janë spiuna, më futën në burg”, rrëfehet këngëtari Ermal Fejzullahu

Këngëtari Ermal Fejzullahu dhe moderatori Labi kanë treguar ekperiencën...