Shoferi përplasi patrullën e “Shqiponjave”, një efektiv në gjendje kritike

Një drejtues mjeti ka përplasur ditën e sotme dy efektivë të Forcës së Posaçme “Shqiponja” të cilit ishin duke lëvizur me motor. Abcnews.al mëson se përplasja ka qenë e rëndë dhe se një nga policët është në gjendje të rëndë.

Nga pamjet e siguruara nga vendi i ngjarjes mund të shihen dy automjete tip “Benz” që janë përplasur rëndë si dhe njolla gjaku në asfalt.

Ndërkohë, drejtuesi i automjetit Shkëlzen Kraja është shoqëruar në ambientet e policisë, ndërsa mësohet se automjeti tjetër i ka prerë rrugën duke bërë që të shkaktohej përplasja.

https://fb.watch/7m9NWtIYCK/

TE TJERA

spot_img