Rezarta Shkurta “turpëron” publikisht bashkëshortin, ai e “gënjen” me gjysëm…

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha janë ndër çiftet më të komentuara në medien rozë.

Ata kurorëzuan në martesë lidhjen e tyre të dashurisë pak kohë më parë, ndërsa pamjet nga ceremonia përrallore morën vëmendjen mediatike.

Së fundmi Rezarta ka publikuar një foto me akullore, duke “thumbuar” me nota humori bashkëshortin e saj:

“Kur i kërkon burrit nga Gjirokastra të të blejë një akullore! Mirë që s’më bleu një kaush bosh!”, ka shkruar Rezarta në foton që shpërndan në Instastory.

TE TJERA