Rama nxjerr videon që po qarkullon me shpejtësi: Shihni se çfarë ka bërë gazetarja e famshme për Shqipërinë

Kryeministri Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me videon promovuese të gazetares franceze Saliha Hadj Djilad.

Në video pasqyrohet rruga për Shqipëri, bukuritë dhe emrat më të famshëm që e bëjnë krenar vendin tonë.

“Mirëmëngjes,dhe me reportazhin e gazetares së famshme franceze, Saliha Hadj Djilad, e cila njihet si promovuese e destinacioneve më tërheqëse të botës, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

https://fb.watch/7maHm10QyU/

“Do të përjetoni më shumë gëzim”, kjo është java me fat në dashuri për këto shenja të horoskopit

Duke lënë ngadalë sezonin e Peshqve dhe duke mirëpritur atë të Dashit, periudha që po kalojmë është veçanërisht e rëndësishme dhe kalimtare.   Dielli lëviz në...

“Bashkë ose asnjëri në finale”! Çfarë po planifikon Luizi për Kiarën?

Luiz Ejlli sërish ka përsëritur faktin që nëse del Kiara Tito nga shtëpia, do dalë edhe ai. Teksa po bisedonin në suitë, këngëtari i...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit...

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare...

Armando Broja i bën surprizën e bukur Luizit brenda në shtëpinë e BBV (foto)

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë...