Rama nxjerr videon që po qarkullon me shpejtësi: Shihni se çfarë ka bërë gazetarja e famshme për Shqipërinë

Kryeministri Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me videon promovuese të gazetares franceze Saliha Hadj Djilad.

Në video pasqyrohet rruga për Shqipëri, bukuritë dhe emrat më të famshëm që e bëjnë krenar vendin tonë.

“Mirëmëngjes,dhe me reportazhin e gazetares së famshme franceze, Saliha Hadj Djilad, e cila njihet si promovuese e destinacioneve më tërheqëse të botës, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

https://fb.watch/7maHm10QyU/

TE TJERA

spot_img