Infektohet me Covid gazetari i njohur shqiptar, niset me urgjencë drejt Turqisë

Gazetari dhe komentatori sportiv Kosta Grillo është infektuar me Covid-19 dhe është nisur me urgjencë drejt Turqisë.

Mësohet se Grillo ka rezultuar pozitiv me kornavirus pesë ditë më parë. Fillimisht ai është kuruar në një spital privat në Tiranë.

Ndërsa sot, është marrë vendimi për ta nisur gazetarin drejt Turqisë. Kjo, pasi gjendja e tij shëndetësore është përkeqësuat.

Në 24 orët e fundit në Shqipëri u regjistruar 274 raste të reja me Covid-19, ndërkohë që asnjë person nuk ka humbur jetën. Në total në Shqipëri, Covid-19 ka marrë 2460 jetë njerëzish.

Horoskopi 31 janar 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi   Është koha për të folur me zemër dhe për të komunikuar me dashuri. Marrëdhëniet tuaja me vëllezërit e motrat forcohen dhe kontaktet tuaja me...

Tha se nuk ka rrjete sociale, por a e di Luizi se dikush po bën namin me emrin e tij në Instagram?

Prej fillimit të edicionit të “Big Brother Vip Albania 2” në Instagram është hapur një profil me emrin “luiz.ejlli” që është rritur në mënyrë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Weee s’kanë fund çudirat! Banorja e BBV lan flokët në lavamanin e kuzhinës (video)

Banorja e “Big Brother VIP Kosova”, Mbresa gjatë mbrëmjes...

“Shqiptarët janë spiuna, më futën në burg”, rrëfehet këngëtari Ermal Fejzullahu

Këngëtari Ermal Fejzullahu dhe moderatori Labi kanë treguar ekperiencën...