Alketa Vejsiu vetëm me pushime, fansat i kërkojnë llogari ku e ka burrin dhe fëmijët?

286

Alketa Vejsiu ka disa javë që poston pamje nga pushimet e saj luksoze.

Pothuajse në të gjitha fotografitë ajo shihet e vetme ose me shoqëri që iu ka rënë në sy përcjellësve të saj, shkruan InfoKosova.

Ajo ka marrë një koment nga një përcjellëse në foton e fundit ku e kritikons e shkon në pushime pa fëmijët.

Shiko komentin e përcjellëses në fotografin më poshtë.