U fotografuan në momente intime, Lindita flet për lidhjen me Mevlanin

Prej ditësh në rrjet është përfolur se Mevlani dhe Lindita e “Përputhen +40” kanë nisur një lidhje dashurie. Princi publikoi një foto ku dyshja dukeshin shumë të afërt dhe gati për t’u puthur.

Mirëpo, si qëndron e vërteta? Gjatë një bisede me ndjekësit në rrjete sociale, Lindita ka treguar se ajo dhe Mevlani janë miq shumë të mirë, por kaq. Ajo ka shtuar se ka shumë respekt për të.

“Sa shumë persona ma kanë bërë këtë pyetjen. Jo thjesht jemi shok shumë të mirë. Kam një respekt shumë të madh për Mevlanin”, është përgjigjur Lindita.

TE TJERA