“Nuk është photoshop” Gazetari i njohur nxjerr pamjet nga një aksident i pazakontë

Gazetari i njohur Muhamed Veliu ka shpërndarë së fundmi një foto të pazakontë në rrjetet sociale.

Në të duken pasojat e një aksidenti, ku një mjet tip “Citroen” ka përfunduar mbi trafikndarëse, por nuk dihet mënyra se si.

“Nuk është një photoshop por një foto e vërtetë nga një rrugë në Veri të Shqipërisë,”-shkruan ai.

Deri më tani, Policia nuk ka dhënë asnjë njoftim për ndonjë aksident të ndodhur, ndërsa nuk dihet as nëse ka të lënduar.

“Do të përjetoni më shumë gëzim”, kjo është java me fat në dashuri për këto shenja të horoskopit

Duke lënë ngadalë sezonin e Peshqve dhe duke mirëpritur atë të Dashit, periudha që po kalojmë është veçanërisht e rëndësishme dhe kalimtare.   Dielli lëviz në...

Jori çmend rrjetin, dalin pamjet brenda shtëpisë së BBV pasi i dalin pjeset intime gjatë spektaklit! (Video)

Modelja shqiptaro-italiane, Jori Delli, është banorja më e re që iu bashkua shtëpisë së Big Brother VIP Albania mbrëmjen e së shtunës.   Ajo u fut...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit...

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare...

Armando Broja i bën surprizën e bukur Luizit brenda në shtëpinë e BBV (foto)

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë...