Lirohet nga burgu bashkëshorti i Angela Martinit, ja çfarë po ndodh tani me miliarderin e fuqishëm rumun

Bashkëshorti i modeles shqiptare Angela Martinit, Dragos Savulescu është liruar nga ambientet e paraburgimit në Greqi.

Dragos është lënë i lirë, pasi është verifikuar që çështja e tij është mbyllur në Itali. Pavarësisht pretendimeve të autoriteteve rumune, Gjykata Italiane ka vendosur që Dragos të lihet i lirë.

Megjithatë, ai është vendosur në arrest shtëpiak dhe nuk lejohet të largohet nga Greqia. Lajmi konfirmohet nga mediat rumune, të cilat shkruajë se kjo masë është caktuar nga një gjykatë rumune, e cila ka kërkuar dhe ekstradimin e Savulescut.

Masa e vendosur ndaj tij sjell një sërë detyrimesh, mes tyre dhe paraqitja në gjykatë brenda afateve të përcaktuara nga togat e zeza. Kujtojmë se Savulescu u arrestua nga autoritetet greke, pas një postimi në rrjete sociale të Angelës.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

(Video) Del telefonata e plotë e Oltës me të shoqin, momenti kur i tha s’ke punë me Luizin

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të...

Edhe Vis Pupa merr telefonatën nga e shoqja: Kupën dua ta çosh në Shkodër

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët...

‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë...