Ishte “zhdukur” prej një muaji nga ekrani, ja sa ka ndryshuar Eni Vasili pas lindjes së dy binjakeve

Ne 1 mujorin e dy binjakeve te saj, moderatorja e njohur Eni Vasili ka publikuar nje video ku mund ta shohim per here te pare pas lindjes se vajzave.

Më 6 korrik të këtij viti Vasili u bë nënë për herë të parë, duke sjellë në jetë Nikol dhe Sofi.

Ditën e sotme, dy vogëlushet festojnë një muaj jetë e me këtë rast mami Eni vendosi të ndajë me ndjekësit në llogarinë e saj në Instagram një video të realizuar nga festa e organizuar në shtëpi për Sofinë dhe Nikolën.

Në të duket torta e madhe ngjyrë rozë, mbi të cilën janë shënuar emrat e vajzave, më pas disa foto bardh e zi të këmbëve të tyre, disa foto të duarve e në fund një foto e moderatores duke shëtitur me të bijat në karrocë.

Me këtë rast, Eni tregoi edhe se si duket një muaj pas lindjes.

Ajo kishte zgjedhur këngën e Kerri Brown, të titulluar “A letter to my doughter”, për të shoqëruar imazhet e bukura në video.

Horoskopi javor i Paolo Fox nga 30 janari deri më 5 shkurt 2023

Horoskopi javor i Dashit   Katër yje për Dashin. Zodiaku është në anën tuaj, nëse sapo po filloni një histori të re. Sidomos tani që Venusi...

Aksident tragjik/ Autobusi që transportonte një ekip futbolli, bie nga ura

Një autobus që transportonte një ekip futbolli, herët këtë të hënë pësoi një aksident, duke rënë nga një urë, ku gjetën vdekje pesë vetë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME