I mban gjithmonë larg vëmendjes. Xhemi publikon si rrallëherë dy djemtë e saj për një arsye shumë speciale (foto)

Nismës së fundit “Instagramiigjelbër” e inicuar nga Bieta Sulo, i është bashkuar edhe Xhemi Shehu.

Ajo ka publikuar disa momente me miqtë në natyrë dhe një foto të dy djemëve të saj, Gabriel dhe Martin.

Në foton e publikuar dy të vegjëlit e moderatores shfaqen në natyrë, të ulur duke shijuar frutat dhe diellin.

Ndonëse pamja e njërit prej tyre nuk duket e plotë, kaq ka mjaftuar që vëmendja të shkojë sërish tek ta, pasi Xhemi rrallëherë publikon foto të tyre.

Disa ditë më parë, Shehu ndau një foto të djalit të madh në pushime që dukej një kopje e saj.

TE TJERA

spot_img