Fjolla Morina “arratiset” nga qelia?!/ Fotoja që ngjalli dyshimet

Këngëtarja e njohur kosovare, Fjolla Morina u arrestua më 19 korrik të këtij viti në Prishtinë. Gjykata e dënoi atë me 6 vite burg në mungesë.

Ndërkohë që ajo po mbahet në paraburgim për 40 ditë deri në një vendim të radhës.

Mirëpo, ditën e djeshme bashkëshorti i saj Fisnik Syla, ka publikuar një foto që zgjoi dyshimet se Morina mund të ketë dalë nga burgu.

Në foto shfaqet këngëtarja me Fisnikun dhe vajzën e saj, me rastin e ditëlindjes së kësaj të fundit.

Nuk dihet nëse Fjolla ka dalë nga burgu apo kjo është një foto e vjetër e tyre.

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit me puthje nga Luizi,...

Bled Mane vs Tan Brahimi! Publiku e tha fjalën e tij në më pak se 24 orë, ja ç’ndodhi jashtë BBV (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme gjatë spektaklit të Big Brother VIP, shtëpisë së famshme iu bashkuan 3 personazhë të rinj.   Këto hyrje pritet të ndikojnë ndjeshëm në...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME