Fjolla Morina “arratiset” nga qelia?!/ Fotoja që ngjalli dyshimet

116

Këngëtarja e njohur kosovare, Fjolla Morina u arrestua më 19 korrik të këtij viti në Prishtinë. Gjykata e dënoi atë me 6 vite burg në mungesë.

Ndërkohë që ajo po mbahet në paraburgim për 40 ditë deri në një vendim të radhës.

Mirëpo, ditën e djeshme bashkëshorti i saj Fisnik Syla, ka publikuar një foto që zgjoi dyshimet se Morina mund të ketë dalë nga burgu.

Në foto shfaqet këngëtarja me Fisnikun dhe vajzën e saj, me rastin e ditëlindjes së kësaj të fundit.

Nuk dihet nëse Fjolla ka dalë nga burgu apo kjo është një foto e vjetër e tyre.