Feston sot ditëlindjen, Greg Rama publikon foton e rrallë nga fëmijëria e tij dhe bën komentin epik

Djali i madh i kryeministrit Edi Rama, Greg Rama feston sot ditëlindjen e tij të 31-të.

Ai ka publikuar pak më parë në profilin e tij në Instagram një foto nga fëmijëria të shumë viteve më parë, shoqëruar me një pyetje me plot humor.

“Sot mu kujtua ai pasazhi i çuditshëm që me pat thënë dikush për 20 vjetor: Tani ti je 20 dhe jeta të thërret…

Po kur mbush 31 mes pandemisë globale ca thot jeta…? Apo hajt se folim”, – ka shkruar Greg.

Horoskopi 29 janar 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju për këtë të dielë…

Dashi   Investimet e kaluara mund të japin kthime të mira. Natyra gazmore e anëtarëve të familjes do të ndriçojë atmosferën në shtëpi. Ditë e mbushur...

Luizit i paska rënë lotaria, ka fituar 100 mijë euro pa mbaruar ‘Big Brother’ akoma

Këngëtari shkodran Luiz Ejlli, tashmë banor i Big Brother VIP Albania, në një muaj qëndrim në këtë shtëpi ka arritur që të bëhet një...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...