HYRJELAJMESHOWBIZFeston sot ditëlindjen, Greg Rama publikon foton e rrallë nga fëmijëria e...

Feston sot ditëlindjen, Greg Rama publikon foton e rrallë nga fëmijëria e tij dhe bën komentin epik

Djali i madh i kryeministrit Edi Rama, Greg Rama feston sot ditëlindjen e tij të 31-të.

Ai ka publikuar pak më parë në profilin e tij në Instagram një foto nga fëmijëria të shumë viteve më parë, shoqëruar me një pyetje me plot humor.

“Sot mu kujtua ai pasazhi i çuditshëm që me pat thënë dikush për 20 vjetor: Tani ti je 20 dhe jeta të thërret…

Po kur mbush 31 mes pandemisë globale ca thot jeta…? Apo hajt se folim”, – ka shkruar Greg.

TE TJERA

spot_img