Eni Koçi “mburret” para të gjithëve se ka vjehrrën më të mirë në botë (foto)

Eni Koçi ka një marrëdhënie të shkëlqyer me vjehrrën dhe këtë e ka treguar edhe me postimin e fundit në rrjetet sociale. Teksa ka shijuar darkën me kunatat dhe vjehrrën ka shkruar:

“Ne të treja e kemi vjehrrën aq të mirë sa nuk dalim dot pa të. Mamaja më e mirë në botë”.

Ndonëse jetën private dhe marrëdhëniet me njerëzit më të ngushtë, Eni i mban larg syrit të Instagramit, duket se këtë moment e ka shijuar aq shumë sa vendosi ta ndajë me të gjithë./revistawho.com

TE TJERA

spot_img