Eni Koçi “mburret” para të gjithëve se ka vjehrrën më të mirë në botë (foto)

Eni Koçi ka një marrëdhënie të shkëlqyer me vjehrrën dhe këtë e ka treguar edhe me postimin e fundit në rrjetet sociale. Teksa ka shijuar darkën me kunatat dhe vjehrrën ka shkruar:

“Ne të treja e kemi vjehrrën aq të mirë sa nuk dalim dot pa të. Mamaja më e mirë në botë”.

Ndonëse jetën private dhe marrëdhëniet me njerëzit më të ngushtë, Eni i mban larg syrit të Instagramit, duket se këtë moment e ka shijuar aq shumë sa vendosi ta ndajë me të gjithë./revistawho.com

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...