HYRJELAJMESHOWBIZÇmenduriiiiii! Këngëtarja shqiptare mban në dorë byrzylyk që kushton 400 milionë lekë

Çmenduriiiiii! Këngëtarja shqiptare mban në dorë byrzylyk që kushton 400 milionë lekë

Morena Taraku është një nga këngëtaret shqiptare më të njohura, më shumë për jetën e saj luksoze dhe videoklipet e nxehta në projektet muzikore që lançon.

Shumë sensuale dhe provokuese shpeshherë në rrjete sociale. Mediat shkruajnë për të, por kësaj here është prestigjozja britanike “Daily mail” që i kushton një artikull.

“Daily Mail” vë theksin edhe te veshjet me stil dhe një byzylyk ari të markës së njohur ‘Carter’, që ajo e mban në kyçin e dorës.

Këngëtarja shqiptare dhe ish-missi, Morena Taraku, ka një byzylyk prej ari të bardhë dhe diamanti prej 290,000 paund (411 milionë lekë) “Cartier” (foto në kyçin e dorës”).

TE TJERA

spot_img