A ke kryer marrëdhënie s*ksuale me Atdheun? Ish-konkurrentja e ‘Përputhen +40’ i lë të gjithë pa fjalë me deklaratën e saj

Ish-konkurrentja e ‘Përputhen +40’, Lindita Bimi herë pas herë ka publikuar foto ku shfaqej nën shoqërinë e djemve të ‘Përputhen’, duke ngjalluar aludimet se mund të jetë lidhur me njërin prej tyre..

E teksa së fundmi ka bërë një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në “Instagram”, ata kanë qenë shumë kuriozë të dinë nëse është e lidhur me ndonjë prej tyre.

Pasi tregoi se nuk është në një lidhje me Mevlan Shabën dhe se e ka thjesht shok, një tjetër e pyeti nëse është në lidhje me dikë nga “Për’puthen +40”, Lindita u përgjigj: “Me asnjë nga ‘Për’puthen +40”.

Por dyshimet e ndjekësve se ajo ka pasur lidhje me dikë nga “Për’puthen” vazhdojnë ende.

“A ke kryer marrëdhënie se ksuale me Atdheun?”, e pyeti një tjetër ndjekës, së cilit Lindita iu përgjigj në formë të prerë “JO”.

E jo vetëm kaq, pasi fansat sërish e pyesin në lidhje me një tjetër ish-konkurrent të “Për’puthen”, Princin. Ajo me shaka u tha që të pyesin atë nëse janë në një lidhje.

Më pas dikush e pyet nëse ka komunikuar me Çimin pas emisionit, pasi dukej sikur kishin një pëlqim me njëri-tjetrin, edhe pse ai doli së bashku me Stelën.

“Jo, s’kam arsye”, tha Lindita

Ndërsa e pyetur se çfarë ka për të thënë për ndarjen e Çimit me Stelën, pasi i doli fjala që do të zgjaste pak lidhja e tyre, ajo tha: “Çfarë keni për të thënë. Ku tani që doli fjala ime?”.

TE TJERA

spot_img