Plot 20 vite më parë, e gjeni dot se cila është moderatorja në fjalë? Ruan po të njëjtën buzëqeshje edhe sot

Një ditë më parë i surprizoi të gjithë teksa publikoi një video ku shfaqej duke prezantuar motin, mirëpo duket se moderatorja Bora Zemani nuk është ndalur dhe ka publikuar në rrjetet sociale disa foto nga fëmijëria e saj.

Mesa duket mesa duket moderatorja eshte bere nostalgjike dhe prandaj nuk po ndalon se postuari.

Moderatorja shfaqet në poza të ndryshme, në të cilat vihet re se të njëjtën ëmbëlsi e ruan edhe sot. “10 vjet më parë?!

Ok, po hajde shkojmë edhe më shumë 20 vjet më parë.“, ka shkruar Zemani krahas fotove te publikuara.

Tha se nuk ka rrjete sociale, por a e di Luizi se dikush po bën namin me emrin e tij në Instagram?

Prej fillimit të edicionit të “Big Brother Vip Albania 2” në Instagram është hapur një profil me emrin “luiz.ejlli” që është rritur në mënyrë...

Horoskopi javor i Paolo Fox nga 30 janari deri më 5 shkurt 2023

Horoskopi javor i Dashit   Katër yje për Dashin. Zodiaku është në anën tuaj, nëse sapo po filloni një histori të re. Sidomos tani që Venusi...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME