Plot 20 vite më parë, e gjeni dot se cila është moderatorja në fjalë? Ruan po të njëjtën buzëqeshje edhe sot

258

Një ditë më parë i surprizoi të gjithë teksa publikoi një video ku shfaqej duke prezantuar motin, mirëpo duket se moderatorja Bora Zemani nuk është ndalur dhe ka publikuar në rrjetet sociale disa foto nga fëmijëria e saj.

Mesa duket mesa duket moderatorja eshte bere nostalgjike dhe prandaj nuk po ndalon se postuari.

Moderatorja shfaqet në poza të ndryshme, në të cilat vihet re se të njëjtën ëmbëlsi e ruan edhe sot. “10 vjet më parë?!

Ok, po hajde shkojmë edhe më shumë 20 vjet më parë.“, ka shkruar Zemani krahas fotove te publikuara.