“Paske pi içik o jetë”! I dehur në natën e beqarisë, dhëndri nuk qëndron dot në këmbë gjatë dasmës

“Paske pi i çik o jet” e tillë është edhe kjo video e ceremonisë së një martese në Rusi. Videoja po bën xhiron e rrjetit në mbarë botën. Dhëndri në video shfaqet i dehur dhe mezi po qëndron në këmbë.

Nga përshkrimi i bërë në video, mësohet se dhëndri e kishte tepruar me alkool në ahengun e organizuar me rastin e natës së tij të fundit si beqar.

Mirëpo, pavarësisht se trupi e kishte “tradhtuar”, duket se mendjen e kishte tepër të kthjellët dhe kështu arriti me sukses të kurorëzohet.

Shqipëria në minus, 55-vjeçari sfidon ngricat, 350 metra not në plazhë

Ka zgjedhur të sfidojë temperaturat e ulëta të këtij fillimshkurti në Vlorë duke u larë në det.   Është 55-vjeçari Gëzim Brahimi, i cili këtë paradite...

‘Nuk qeshet kur tjetri vuan’, motra e Olta Gixharit reagon ashpër ndaj Arbrit dhe Zhaklinës

Largimi i Amosit mbrëmjen e djeshme e mërziti goxha Oltën, e cila nisi të qante me dënesë. Në këto momente kamera fokusoi dhe opinionistët...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME