Nuk mbijetoi dot! Kjo është Tatiana Haxhiaj, vìktìma e dytë nga zjarret në Shqipëri, humbi jetën 1 javë pas të shoqit

Gruaja në foto është Tatiana Haxhiaj e cila humbi jetën ditën e sotme si pasojë e plagëve që kishte marrë nga zjarri. 60-vjeçarja ishte e shtruar prej 8 ditësh në spitalin e Djegieve plastike në Tiranë, pasi kishte trupin 70% me djegie.

Haxhiaj është viktima e dytë që humbi jetën nga zjarret në vend. I pari ishte bashkëshorti i saj, Andrea Haxhiaj i cili po ashtu nuk mundi ti mbijeto nte dot plagëve të marra duke ndërruar jetë më 3 gusht.

Burrë e grua ishin në shtëpinë e tyre në fshatin Asim Zenel të Gjirokastrës, në momentin që banesa u përfshi nga zjarri. Vetë Andrea Haxhiaj nisi të luftonte me flakët me mjete rrethanore, por u rrëzua nga shkallët.

Tha se nuk ka rrjete sociale, por a e di Luizi se dikush po bën namin me emrin e tij në Instagram?

Prej fillimit të edicionit të “Big Brother Vip Albania 2” në Instagram është hapur një profil me emrin “luiz.ejlli” që është rritur në mënyrë...

“Shqiptarët janë spiuna, më futën në burg”, rrëfehet këngëtari Ermal Fejzullahu

Këngëtari Ermal Fejzullahu dhe moderatori Labi kanë treguar ekperiencën e tyre në një burg të Zvicrës.   Ermali zbuloi ka përfunduar 24 orë në burg në...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet