Makina e kthyer përmbys, njerëz të shtrirë në tokë. Akisdenti i frkshëm që ndodhi sot në …

288

Një aksident i rënë ka ndodhur sot në aksin Rrogozhinë-Lushnje. Ngjarja ka ndodhur pranë fshatit Grabjan.

Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën. Nga incidenti janë plagosur 3 persona dhe ndodhen në gjendje të rëndë për jetën.

Në pamjet filmike duken personat që kanë qenë brenda makinave kanë përfunduar në rrugë.

Ata duken të shtrirë dhe të gjakosur. Ende nuk ka një njoftim zyrtar nga policia në lidhje me aksidentin në fjalë, dhe nuk dihen identitetet e të plagosurve.