Makina e kthyer përmbys, njerëz të shtrirë në tokë. Akisdenti i frkshëm që ndodhi sot në …

Një aksident i rënë ka ndodhur sot në aksin Rrogozhinë-Lushnje. Ngjarja ka ndodhur pranë fshatit Grabjan.

Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën. Nga incidenti janë plagosur 3 persona dhe ndodhen në gjendje të rëndë për jetën.

Në pamjet filmike duken personat që kanë qenë brenda makinave kanë përfunduar në rrugë.

Ata duken të shtrirë dhe të gjakosur. Ende nuk ka një njoftim zyrtar nga policia në lidhje me aksidentin në fjalë, dhe nuk dihen identitetet e të plagosurve.

‘Ajo e manipuloi, e shkatërroi’! Olta fajëson Dean për daljen e Amosit

Largimi i Amosit e mërziti shumë Oltën, e cila kishte krijuar miqësi me aktorin duke qenë se njiheshin edhe jashtë. Sot teksa bisedonte me...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit nga Luizi, ndërsa ky...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME