“Ku i merr lekët, çfarë pune bën?”/ Tea nuk ja përton ndjekësit: Në Greqi… (FOTO)

Madje publiku u dashurua pas çiftit që u duk se po krijohej,

Andi dhe Tea, të cilët edhe dolën bashkë nga programi. Por më pas doli se e vërteta ishte krejt ndryshe, pasi Trifoni në fakt ishte e lidhur me një tjetër konkurrent të “Për’puthen”, Beartin.

Kur publiku kuptoi se ata i kishin mashtruar, nisën ofendimet e madje edhe kërcënimet ndaj saj. Por edhe lidhja e tyre nuk zgjati shumë, pasi pas pak muajsh u zbulua se ata ishin ndarë.

Tani, Tea është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku poston foto të shumta dhe herë pas here bashkëbisedon me ndjekësit e saj të shumtë. E kështu ka bërë edhe një ditë më parë.

Pyetjet mund të kenë qenë të shumta për Trifonin, por ajo u ka kthyer shumë pak përgjigje. Teksa dikush e ka pyetur se ku i merr lekët, çfarë pune bën, ajo është përgjigjur në mënyrë epike.

“Mbledh ullinj në Greqi në sezon, zoti llogaritar”, i shkruan ish-konkurrentja e reality show-t ndjekësit të saj.

Tha se nuk ka rrjete sociale, por a e di Luizi se dikush po bën namin me emrin e tij në Instagram?

Prej fillimit të edicionit të “Big Brother Vip Albania 2” në Instagram është hapur një profil me emrin “luiz.ejlli” që është rritur në mënyrë...

Olta do të nxjerrë Luizin për thyerje kontrate, ajo insiston se i ka prekur… video

Oltës nuk i del ‘e keqja’ me Luizin. Ata të dy u përplαsën αshpër gjatë ditës së sotme, ku përdorën dhe fjalë të ulëta.   Duke...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Weee s’kanë fund çudirat! Banorja e BBV lan flokët në lavamanin e kuzhinës (video)

Banorja e “Big Brother VIP Kosova”, Mbresa gjatë mbrëmjes...

“Shqiptarët janë spiuna, më futën në burg”, rrëfehet këngëtari Ermal Fejzullahu

Këngëtari Ermal Fejzullahu dhe moderatori Labi kanë treguar ekperiencën...