E bukur si kukull/ Efektivja shqiptare tërbon rrjetin me fotot…

Ajo njihet si policja më e bukur në Kosovë. ËshtE fjala për Linda Aliun, e cila me postimet që bën në rrjetet sociale, tërheq menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa në “Instagram” ka ndarë me ndjekësit poza joshese me b ikini. Fansat e kanë pëlqyer menjëherë fotografinë e saj dhe i kanë bërë komplimente të tipit: “Je një kryevepër.

Kujtojmë se për bukuroshen bionde ka shkruar edhe media britanike Express.co.uk”. Fotografia e Lindës me uniformën e p olicisë ka bërë që në rrjetet sociale t’i dërgohen asaj oferta nga sallone bukurie dhe parukerie që të merret si model bukurie.

TE TJERA

spot_img