As nuk do t’ia dijë/ E bija e politikanit shqiptar i nxjerr sheshit të gjitha nuk pyet fare…

Vajzat e politikanit Lutfi Haziri kanë marrë vëmendje fal babait të tyre.

Ato përveç fotografive provo kuese në instagram, nuk njihet për ndonjë profesion apo biznes tyre.

Së fundi janë Lotina dhe Mimasi që kanë publikuar fotografi gjatë pushimeve duke provokuar me gjuhën jashtë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Studentja shqiptare e mjekësisë merr pjesë në “Miss Connecticut USA”: Nëse ke vullnet i bën të gjitha

Emanuela Stakaj është studentja e shkencave të bio-mjekësisë që...

Ende ka mbetur kohë, por kush mendoni se e fiton ‘Big Brother’ Olta apo Luizi?

Varianti i parë është që fituesi i këtij edicioni...