Po tani çfarë i ndodhi? Stresi shkon tek mjeku pas 34 vjetësh

153

Pas 34 vjetësh, reperi Stresi ka shkuar tek mjeku.

Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një videoje të cilën e ka postuar në llogarinë e tij në Instagram, njofton Klankosova.tv.

Ai thotë se të gjitha analizat i dolën si të kishte lindur sot.

“Sot mbas 34 viteve Dhe per here te pare mora iniciativen te shkoj tek nji nder doktorrat me Te mire ne londer , @drkristopapa , beme te gjitha analizat e pergjithshme .Stop Duhanit Alkolit te tjerat i kemi si me lind sot”, ka shkruar reperi.