HYRJELAJMESHOWBIZNuk e ve as para Berluskonit, modelja shqiptare “le kokën” pas Sali...

Nuk e ve as para Berluskonit, modelja shqiptare “le kokën” pas Sali Berishës

Vajze e ish-deputetes së PD-së, Albina Deda, Ada i është përgjigjur disa pyetjeve pikante në emisionin “Best Deal”.

Përveç origjinës së partnerit për të cilin Ada zbuloi se asnjëherë nuk do e dëshironte nga Vlora, modelja “iu nënshtrua” dhe disa pyetjeve të tjera me spec.

Një prej tyre ishte se mes Sali Berishës dhe Berluskonit kë do të zgjidhte ajo, dhe sigurisht pa pritur përgjigjen e Adës, të gjithë e merrni me mend se kë mund të ketë zgjedhur.

Ada Deda: Më mirë me atë dhe fukara.

Gazetari: Më mirë poshtë apo sipër?

Ada Deda: Më mirë poshtë (qesh).

Gazetari: Më mirë jashtë apo brenda?

Ada Deda: Brenda (qesh).

Gazetari: Më mirë dentist apo gjinekolog?

Ada Deda: Më mirë gjinekolog

Gazetari: Më mirë lypës apo hajdut?

Ada Deda: Më mirë hajdut

Gazetari: Më mirë Berishën apo Berluskonin?

Ada Deda: Berisha normal

TE TJERA

spot_img