HYRJELAJMESHOWBIZKengetarja shqiptare terheq vemendjen e “Daily Mail” me byzylykun 290 mije paund!

Kengetarja shqiptare terheq vemendjen e “Daily Mail” me byzylykun 290 mije paund!

Prestigjozia britanike “Daily Mail” ka shkruar për pushimet luksoze të figurave më të njohura publike, ku mes tyre është edhe shqiptarja Morena Taraku.

Por ajo qe ka terhequr vemendjen e “Daily Mail” eshte edhe nje byzylyk qe Morena mban ne dore. Behet fjale per byzylykun e markes “Cartier” qe mban ne kycin e dores.

“Këngëtarja shqiptare dhe ish-mbretëresha e bukurisë, Morena Taraku, kapi një byzylyk prej ari të bardhë dhe diamanti prej 290,000 paund “Cartier” -shkruajne ata.

TE TJERA

spot_img