“Kam nevojë të marr frymë” Habit këngëtarja shqiptare, shfaqet me maskë oksigjeni në fytyrë (FOTO)

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, këngëtarja e njohur shqiptare Fifi ka shqetësuar të gjithë fansat.

Ajo është shfaqur me një maskë oksigjeni në fytyrë.

Artistja publikoi një video ku shihet shtrirë në shtrat dhe la të kuptohet se nuk është në gjendje të mirë shëndetësore.

“Kam nevojë të më rikthehet zëri im! Kam nevojë të marrë frymë!”-shkroi ajo krah videos. Fifi nuk ka treguar ende se çfarë i ka ndodhur konkretisht, por shpresojmë të zbulojë së shpejti gjendjen e saj shëndetësore dhe gjithçka të kalojë sa më mirë.

Aksident tragjik/ Autobusi që transportonte një ekip futbolli, bie nga ura

Një autobus që transportonte një ekip futbolli, herët këtë të hënë pësoi një aksident, duke rënë nga një urë, ku gjetën vdekje pesë vetë...

“Shqiptarët janë spiuna, më futën në burg”, rrëfehet këngëtari Ermal Fejzullahu

Këngëtari Ermal Fejzullahu dhe moderatori Labi kanë treguar ekperiencën e tyre në një burg të Zvicrës.   Ermali zbuloi ka përfunduar 24 orë në burg në...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Weee s’kanë fund çudirat! Banorja e BBV lan flokët në lavamanin e kuzhinës (video)

Banorja e “Big Brother VIP Kosova”, Mbresa gjatë mbrëmjes...

“Shqiptarët janë spiuna, më futën në burg”, rrëfehet këngëtari Ermal Fejzullahu

Këngëtari Ermal Fejzullahu dhe moderatori Labi kanë treguar ekperiencën...