Habit me deklaraten e sa modelja shqiptare: Jam e virgjer dhe do behem murgeshe!

Modelja Xheni Brahaj ose ndryshe “Sofia” te “Zonë e Lirë” ka treguar se është e virgjër dhe nuk ka ndërmend që ta humbasë. Më tej, me shaka ka shtuar se do të bëhet murgeshë.

“Nuk e kam humbur dhe nuk e kam ndërmend ta humb sepse e kam vendosur që të bëhem murgeshë”, tha ajo për emisionin “Ora Verore”.

Gjithashtu, gjatë intervistës Xheni nuk la pa hedhur dhe disa kunja për organizatorët e “Miss Universe Albania”. Ajo është shprehur se vendin e parë në konkurse bukurie nuk e fiton ajo që duhet, por megjithatë nuk ka treguar “taktikat” se si mund të “rrëmbehet”, ky çmim.

Më tej ajo shprehet se televizioni është një gënjeshtër e madhe dhe sipas saj asgjë nuk është ashtu siç duket para ekranit.

Receta/ Ja si të gatuani përshesh me gjel deti

Përbërësit për kulaçin: 1 kg miell 1 qepë 200 g gjalpë 50 ml vaj ulliri 1 lugë çaji sodë buke kripë ujë nenexhik piper i zi   Përbërësit për përsheshin: gjel deti rreth 3-4 kg lëngu...

ZYRTARE/ Zbulohet data kur do të fiken dritat në shtëpinë e Luizit

Vëllai i Madh ka futur një Zarf të Kuq brenda shtëpisë ditën e sotme.   Përmbajtja e tij është lexuar gjatë ‘Prime-t’, ku banorët janë vënë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër...